Головна Поради → В чому полягає секрет популярності керамічної плитки?

В чому полягає секрет популярності керамічної плитки?

Перш за все, декілька слів про переваги керамічної плитки:

1. Міцність

Якщо керамічна плитка укладена в приміщенні правильно, порожнечі відсутні, то межа міцності може досягати 30 тисяч тонн на один квадратний метр.

2. Гігієнічність

Керамічна плитка має дуже низький коефіцієнт вбирання. Її легко мити, за нею легко доглядати, вона практично не піддається руйнуванню під впливом хімічних речовин.

3. Жорсткість

Навіть при дуже високих навантаженнях на розрив, показники жорсткості плитки дозволяють їй не гнутися і не деформуватися. І чим товща плитка, тим вище цей показник.

4. Вогневитривалість і вогнестійкість

При виготовленні плитку піддають випаленню, а інколи і кілька разів, завдяки цьому, плитка взагалі не горить, а при нагріванні не виділяє отруйних речовин. Отже, кожен хто бажає купити плитку для свого житла логічно зіткнеться з одним з самих важко вирішуваних завдань: яку ж плитку вибрати?

Перш за все, необхідно керуватися відповідністю плитки місцю призначення: внутрішнє облицювання стін і підлоги, зовнішнє облицювання стін (вентильовані фасади) і підлоги (тераси, балкони), плитка для басейну. Для цього у продавців і виробників керамічної плитки в каталогах існує спеціальне маркування. Це набір значків, які навіть своїм зовнішнім виглядом зможуть вам підказати, де і за яких умов повинна використовуватися дана плитка.

Трохи технологічних подробиць про керамічну плитку

Керамічна плитка, залежно від типа виробництва і призначення, виготовляється з суміші глини різних сортів, з додаванням натуральних компонентів. Всі інгредієнти заздалегідь пресуються, а потім обпалюються в печах при температурі від 1040 до 1300 градусів (інколи кілька разів), залежно від типа плитки. При виборі плитки дуже важливо звернути увагу на призначення конкретної продукції.

Знаючи тип приміщення, рекомендуємо вам звернутися до класифікатора плитки. Проте не слід забувати і про стійкість до стирання плитки для підлоги. Цей коефіцієнт позначений латинськими буквами і римськими цифрами: чим більше цифр, тим вище стійкість. Багато серій плитки можна використовувати, як на підлогу, так і на стіни. Але якщо плитка маркується значком «РУКА» вона може бути використана лише як облицювальна.

Але основним критерієм вибору керамічної плитки для житлових приміщень, все-таки, залишається її зовнішній вигляд. Існує настільки широкий вибір колекцій, що задоволеними залишаться як шанувальники «старовини» і класики, так і любителі стилю High Tech; люди, захоплені східними мотивами, прибічники мінімалізму і модерну.

Ще одне завдання, яке вам необхідно вирішити: вибір кольору. Керуватися бажано не лише особистими пристрастями, але і знаннями законів природи.

Світлі тони здатні зорово збільшувати об'єм приміщення, тому для малогабаритної квартири краще всього вибрати світлу плитку. Розташовані під прямим кутом один до одного однакові поверхні часто сприймаються по-різному. У зв'язку з цим абсолютно однакового кольору стін і підлоги досягти неможливо, навіть обробивши їх матеріалом з однієї партії. Ще істотніші зміни спостерігаються при освітленні керамічної плитки різним світлом.

Так, наприклад, плитка блакитного кольору при освітленні теплим жовтим спектром виглядатиме зеленою. Також, якщо віддзеркалення світла від плитки не бажано, то краще вибрати плитку з матовою поверхнею.

Нарешті, визначившись у виборі керамічної плитки, треба підрахувати площу облицьовуваної поверхні і купувати матеріал з врахуванням на підрізування від 10 до 15 відсотків.

Читайте також:

Готель-ресторан «Альтаміра» — комфорт у всьому

Натяжні стелі передбачають безмежні можливості для найвишуканішого дизайну

Оформлення весільних залів у Луцьку


Акції

Multidecor від Oikos Multidecor від Oikos
без ціни 
Грунт Neokryll Грунт Neokryll
без ціни 
Supernova від Eijffinger Supernova від Eijffinger
без ціни 

Послуги