Головна Поради → Оформлення весільних залів у Луцьку

Оформлення весільних залів у Луцьку 

Так хочеться, щоб святковий день запам’ятався надовго! Досягти цього можна, попіклувавшись належним чином про організацію важливої для Вас події – замовити музику, прослідкувати за хорошим вибором меню для святкового столу та обрати оригінальний варіант оформлення приміщення, де проводитиметься урочиста подія. Останнє відіграє неабияку роль, адже саме так створюється святкова атмосфера, відповідний настрій у наречених та гостей.  

Святкове оздоблення весільного залу, оформлення кортежу, виїзної церемонії, прокат різноманітних атрибутів (скатертин, фуршетних спідничок, чохлів на стільці тощо) – це та набагато більше входить до сфери робіт  творчої студії «Арт-Декор».  Погодьтесь, без таких важливих нюансів не обходиться жодне весілля.    

Завдяки художньому декору ми можемо вигідно перевтілити будь-яке, навіть найменш привабливе приміщення та зробити його дійсно казковим. Драпірування тканиною – ось ідеальний варіант. Стіни, стеля, колони, сходи, перила та вікна декоруються тканиною, що одразу створює святкову атмосферу та додає інтер’єру затишку.  Таким оригінальним способом оформлення святкового залу і досягається дотримання весілля у певній кольоровій гамі.  Бажаєте свято у біло – рожевих тонах? Ми оздобимо зал саме так. Головне тут – правильне використання видів тканини, поєднання матеріалів та підбір відтінків кольору, що успішно роблять працівники «Арт-Декору».  

original-4275732654_600  

Стіл наречених можна оформити оригінальними декоративними дрібничками, свічками, і, звісно ж, квітковими композиціями. Флористика додасть романтики у атмосферу  свята. Розмістіть квіти і на столах гостей – це сприятиме їх хорошому настрою, а приємний аромат тільки радуватиме їх. Важливо тільки враховувати стиль, у якому витримане оформлення весілля та його кольорову гаму.  Адже усі елементи, що використовуються при прикрашенні приміщення, повинні гармоніювати між собою, доповнювати один одного і в комплексі створювати єдину неповторну композицію.  

Сцена для наречених – те, на що звертають найбільше уваги впродовж вечора. Там сидітимуть молодята, тож цілком природно, що туди і будуть спрямовані погляди усіх. Цікаве оформлення стінки або ж весільної арки тільки підкреслить красу, свіжість на ніжність молодої пари – королів цього вечора. Тут також використовують квіти, стрічки та банти, настінні панно, кульки, весільні плакати, а ще – електрогірлянди. Правильний вибір таких елементів декору, що гарантує творчий колектив студії «Арт-Декор» допоможе зробити ваше свято дійсно казковим.  

Оформлення весільних залів у Луцьку тепер стало набагато простішим. Адже наші працівники повні нових, цікавих, оригінальних та творчих ідей, які ми готові втілити у життя. Тож звертайтесь до нас за телефонами 050 339 91 40, 096 123 45 44, 093 133 60 09 або пишіть на [email protected] і ми з задоволенням займемось оформленням Вашого весілля.  

Автор статті: Олена Кучеренко, керівник творчої студії «Арт-Декор».

Вас також може зацікавити:

Украшаем стены декоративной штукатуркой из «Декор Центра»

Готель-ресторан «Альтаміра» — комфорт у всьому

Что можно изменить к лучшему в нашем грязном мире?


Послуги