Сучасні кондиціонери для дому та офісу – функціональність і комфорт

 

Сучасні кондиціонери дозволяють ефективно регулювати температуру в приміщенні, в якому вони встановлені. Завдяки інноваційним рішенням пристрої не тільки охолоджують повітря, але і нагрівають його, що дозволяє контролювати, наприклад, його вологість.

На офіційному сайті https://rivnekomfort.rv.ua/ компанії «Рівне Комфорт» можна отримати всю необхідну інформацію про сучасні кондиціонери і скористатися вигідними пропозиціями – доставка і монтаж.

Описание. Кондиционеры Mitsubishi Electric MSZ-GE. Кондиционер Донецк

Типи кондиціонерів:

· Настінні кондиціонери – кріпляться прямо на стіні. У пропозиції «Рівне Комфорт» представлений великий вибір настінних кондиціонерів з дуже стильним і елегантним дизайном, завдяки яким кондиціонери підходять як до традиційних, так і до сучасних інтер'єрів.

· Стельові кондиціонери – монтуються безпосередньо на стельову конструкцію. Таке рішення часто використовують у високих приміщеннях.

· Консольні кондиціонери – найчастіше встановлюються в нижніх частинах стін. Їх часто вибирають для комерційних будівель. Вони ефективні як для охолодження, так і для нагрівання повітря.

· Підлогові кондиціонери – зовні схожі на радіатори. Це досить універсальні пристрої, і їх найчастіше вибирають люди, охочі непомітно інтегрувати кондиціонери в інтер'єр.

· Касетні кондиціонери дуже практичні, тому що не займають корисного простору всередині приміщення.

· Канальні кондиціонери – рішення, призначене для громадських будівель і великих офісних приміщень.


Спліт-кондиціонер - функції

Спліт-кондиціонери, безумовно, є одним з найбільш ефективних способів підтримки оптимальної температури протягом усього року. Велика кількість моделей, представлених в інтернет-магазині компанії «Рівне Комфорт» означає, що у покупця не виникне проблема з вибором оптимального пристрою для дому або офісу.

Спліт-кондиціонери однозначно дуже функціональне рішення, яке відмінно підійде як для квартир, так і для приватних будинків. Їх використання просте і дуже зручне, а головне, ці кондиціонери забезпечують наступні функції:

охолодження;

обігрів;

· фільтрація повітря;

· осушення і вентиляція.

Великою перевагою установки спліт-кондиціонерів є те, що діаметр фреонових труб набагато менше діаметрів повітроводів. Завдяки цьому немає необхідності свердлити в стіні великі отвори. Кондиціонер має окреме джерело живлення і призначений для певного приміщення.

Технологія роботи спліт-кондиціонерів нешкідлива для навколишнього середовища. До місця видаляється повітря, який використовується для охолодження конденсатора, не надходить потік гарячого повітря. Конденсатор з'єднаний з фреоновими трубами і знаходиться поза охолоджуваного простору.