Головна Покупцям → Переваги БУМу

БУМ: Переваги та послуги


Платіжна картка

Розрахунок карткою надає знижку яка діє у БУМ1,БУМ2, БУМ3. Для зручності наших клієнтів у нас діє така послуга, як розрахунок кредитною карткою через посттермінал.

Знижки

При здійсненні розрахунків платіжною карткою через посттермінал існує система знижок Картка «Бонус плюс» (Приватбанк) — 3%     Картка «Вопак» — 3%     Visa Gold — 5%     Visa Platinum

Доставка

Якщо Ви не маєте змоги доставки товару власним автотранспортом, у нас діє автомобільно-логістичний центр у розпорядженні якого понад 20 авто різної вантажопід’ємності. БУМ 1 Вартість доставки у магазині БУМ1 по місту 40 грн.

Повернення товару

Якщо у Вас виникла необхідність по тій чи іншій причині повернути придбаний товар, Ви можете це зробити протягом 14 днів з дня придбання товару.

Автостоянка

Значною перевагою наших супермаркетів є зручне розташування та зручний доїзд для транспорту будь-якої вантажопід’ємності та розмірів. Стотоянки для автомобілів розташовані перед входами в супермаркети, що є дуже зручним для завантаження товару.

Кафетерій

У нашому супермаркеті працює затишне кафе, де Ви маєте можливість перепочити випивши запашної кави, або смачно пообідавши свіженькими гарячими стравами, що зробить ваше відвідування нашого супермаркета ще більш приємним.

Пакування товару

Працівники супермаркету «БУМ» допомагають покупцям запакувати придбаний товар для більш зручного траспортування та запобігання ушкоджень при перевезенні.

Прокат інструменту

Для Вашої зручності та економії коштів у нас діє послуга по прокату інструменту.

Кольорувальна студія

Однією з переваг нашого супермаркету є допомога у тонуванні потрібного відтінку фарб та штукатурок, адже просто у приміщенні знаходиться кольорувальна студія з необхідними для цієї послуги кольорувальним обладнанням, що дає змогу нашим клієнтам створити точний потрібний колір, незалежно від

Кредит

Якщо Вам необхідно придбати у нас товар на суму, якою Ви не маєте змоги оперувати, у Вас є можливість оформити кредит просто у нас в магазинах на вигідних умовах, адже представники банків, нададуть вам необхідну інформацію стосовно умов кредиту та його погашення.

Інформація

Для отримання будь-якої інформації стосовно наших товарів та послуг, Ви маєте можливість звернутися до адміністраторів наших супермаркетів, де Вам нададуть вичерпну інформацію по будь-яких питаннях які Вас цікавлять.

Акції

BAJKAL BAJKAL
без ціни 
Bosch GSR 10,8 V-Li Bosch GSR 10,8 V-Li
без ціни 
Gracia від Eijffinger Gracia від Eijffinger
без ціни 

Послуги