Головна Новини → Антикризовий рецепт від “БУМу”.

Антикризовий рецепт від “БУМу”.

Антикризовий рецепт від “БУМу”.
Антикризовий рецепт від “БУМу”.

                      Інтерв'ю з генеральним директором групи компаній "Топ Світ" Собойчуком Ігорем Миколайовичом.

В січні 2006 року у Луцьку  група компаній  “ТОП Світ” відкрила перший супермаркет європейського зразка під інтригуючою назвою БУМ. І хоча розшифровувалась абревіатура просто “будівельний універсальний магазин”, стара істина про корабель, якого як назвеш, так і попливеш, спрацювала і цього разу. За короткий час БУМ активно розбудував свою торгову мережу і став флагманом на ринку будматеріалів в області. Нині ж через складну економічну ситуацію в країні ця структура, власне, як і весь український бізнес, переживає не найкращі часи. Як витримує корабель БУМу кризові шторми, Людмила Приймачук дізнавалася  у його керманича, генерального директора групи компаній “ТОП Світ” Ігора Собойчука.

 

-Пане Ігоре, побутує думка, що під час кризи вигідніше на деякий час “залягти на дно”...

-Я  не згоден. За роки роботи БУМу тут підібрався дуже хороший колектив, який вважаю своєю великою сім'єю. Свого часу ми створили всі умови для підвищення кваліфікації персоналу, чимало нинішніх управлінців у нас починали з продавців.Тому зараз потрібно зберегти не тільки бізнес, але й структуру.  На жаль, в нинішній ситуації держава нас просто кинула напризволяще. Ніхто не зважив і на те, що в розвиток БУМу вкладені тільки волинські інвестиції.Саме тому найактуальніше гасло, за яким працюємо:”Спасіння потопаючих — справа рук самих потопаючих”.

-Що конкретно для цього робите?

-Починаючи з четвертого кварталу минулого року, оптимізували свої витрати. Коли  виникло питання про скорочення персоналу або зменшення зарплати, рішення приймали всією командою. До вибору колективу на користь останнього я і мої помічники поставилися з розумінням. Пристойні заробітки нині в нашій галузі - рідкість, зате триста тридцять людей мають роботу і утримують свої сім'ї. Магазини працюють, задачі, поставлені перед персоналом, виконуються. Повторюсь — у нас серйозна дієва структура, і її за будь-яких умов потрібно зберегти.

-А який Ваш антикризовий рецепт?

- Незважаючи на хаос, що нині твориться в державі, кожен повинен належним чином робити свою справу. Це стосується всіх — і підлеглих, і керівників. Якщо в кожному колективі, фірмі, установі так буде, тоді ми зможемо зберегти Україну..

- Як нині працюєте з постачальниками?

-Від співпраці з деякими закордонними фірмами, які “прив'язані” до курсу валюти, довелось відмовитись. Нині орієнтуємось переважно на українських виробників. Практикуємо бартерні угоди. Зважаючи на те, що оборотних коштів не завжди вистачає,  з кожним постачальником доводиться домовлятися індивідуально. Власне, бізнес і повинен опиратися на стосунки між людьми.

-На березень-квітень прогнозують чергову хвилю кризи. Чи витримає БУМ?

-З такою командою, як у нас — так. Ми оптимісти. Головне — протриматися на плаву. Експерти обіцяють з четвертого кварталу цього року  істотні зміни на краще. Спочатку почнеться підйом рітейлерів побутової техніки, потім дійде черга і до нас. І хоч зараз загадувати на майбутнє ранувато, тоді можна буде говорити про розширення мережі і відкриття супермаркету БУМ у Нововолинську.

- У березні починається будівельний сезон. Чи набагато подорожчали товари в БУМі? Чим приваблюєте покупців?

-Завдяки тому, що ми реалізуємо будматеріали безпосередньо від виробників, ціни в наших супермаркетах завжди менші, ніж у конкурентів.  Зважаючи на те, що вартість продукції залежить від курсу валюти, закладаємо  в ціну її остаточної реалізації менший прибуток. Власне, щоб зберегти покупців, працюємо практично на довірі.  Надаємо широкий спектр супутніх послуг - доставку товару, консультації.  З кожним покупцем працюємо індивідуально. Для фізичних осіб діють накопичувальні дисконтні картки на знижки. Юридичним особам - даємо можливість відтермінувати  платежі. Є  свій сайт, де завжди можна прочитати про новини продаж.  Підсумовуючи, хочу сказати: незважаючи ні на що, ми впевнені у завтрашньому дні нашої компанії, її працівників та клієнтів. Щиро зичу усім волинянам оптимізму, наснаги та віри у власні сили. Покращуйте своє життя та Ваші оселі з нашою допомогою!

                                 

                                                                                                                                                 Розмовляла Людмила Приймачук (СІД).

 

06.03.2009


Акції

Il Primer Il Primer
без ціни 
Nuance Nuance
без ціни 
Guy Masureel. Louisa Guy Masureel. Louisa
без ціни 
Palace від Sangiorgio Palace від Sangiorgio
без ціни 

Послуги