Головна ПокупцямПереваги БУМу → Повернення товару

Повернення товару

Якщо у Вас виникла необхідність по тій чи іншій причині повернути придбаний товар, Ви можете це зробити протягом 14 днів з дня придбання товару. Для цього Вам необхідно пред’явити нашому адміністратору товарний чек, що підтверджує купівлю, а також написати заяву на повернення товару, після якої складається відповідний акт повернення. Після залагодження усіх формальностей, Ви маєте змогу отримати назад затрачені кошти.

Товар підлягає поверненню тільки у тому випадку, якщо він не втратив товарний вигляд та збережена упаковка, у разі його пошкодження товар поверненню не підлягає.

Умови повернення товару належної якості

 1. На товарі не повинно бути слідів експлуатації, повинні бути збережені його:
  1. пакування,
  2. товарний вид,
  3. споживчі властивості,
  4. пломби,
  5. фабричні ярлики, 
  6. всі отримані від продавця документи (чеки, гарантійний талон, інструкція для експлуатації).
 2. Якщо до товару було додано подарунок, він повинен бути переданий разом з товаром, при цьому подарунок також не повинен містити слідів експлуатації, повинен бути збережений його:
  1. товарний вид,
  2. споживчі властивості,
  3. пломби, 
  4. фабричне (рідне) пакування.
 3. Обміняти придбаний товар належної якості Ви можете на аналогічний товар тієї ж вартості або на іншу модель, доплативши магазину різницю в ціні.

Умови повернення товару неналежної якості

 • Заміна або повернення товару з виявленим у процесі експлуатації прихованим виробничими дефектом (істотним недоліком) проводиться на підставах і в терміни, встановлені Законом України «Про захист прав споживачів».
 • У випадку виникнення проблем з товаром, по-перше, переконайтесь, що Ви повністю ознайомились з інструкцією для експлуатації товару. Зазвичай наприкінці інструкції є розділ, що описує типові проблеми та шляхи їх вирішення власними силами.
 • Для обміну товару неналежної якості необхідна наявність висновку авторизованого сервісного центру (номери телефонів та адреса вказуються в гарантійному талоні). На підставі даного висновку на Вашу вимогу ми обміняємо цей товар на аналогічний, або повернемо сплачені за нього кошти.
 • У випадку, якщо в результаті експертизи товару встановлено, що його недоліки виникли з вини Покупця, закон передбачає зобов’язання Покупця відшкодувати витрати, пов'язані з проведенням експертизи.
 • Зверніть увагу, що доставку малогабаритного (до 5 кг) товару до сервісного центру і назад повинен здійснити Покупець.
 • Повернення або обмін товарів неналежної якості здійснюється безкоштовно.
Якщо при розгляді Вашої вимоги про повернення товару буде встановлено, що товар був в експлуатації, має дефекти (тріщини, подряпини, відколи, механічні ушкодження за винятком прихованих виробничих дефектів), перебуває в неповній комплектації або не в заводському пакуванні, то обмін/повернення не буде здійснено.

Послуги