Головна → Партнерство

Правила надання пропозицій новими постачальниками

Супермаркети БУМ налічують близько 15 000 найменувань товарів для дому, дачі, саду, в тому числі будівельні і декоративно-оздоблювальні матеріали, освітлення і електротовари, плитку, опалювальне обладнання, сантехніку і водопостачання, інструменти і столярні вироби. Спеціалісти компанії постійно ведуть роботу над асортиментом продукції, коректуючи його у відповідності з запитами покупців, враховуючи особливості споживачів.

Ми відкриті для співробітництва і готові розглянути пропозиції від нових постачальників.

Основними критеріями вибору постачальників є надійність, якість продукції, ціни, бажання і можливість працювати в відповідності до міжнародних стандартів, в тому числі, забезпечення виконання  замовлень на 100% і точно в строк. Зі свого боку, мережа будівельних супермаркетів БУМ готова запропонувати  своїм партнерам тривалу взаємовигідну співпрацю, завдяки якій вони можуть значно збільшити об’єми продажу своїх товарів.

Умови розгляду пропозицій від постачальників

Для того щоб пропозицію було розглянуто відділом закупок супермаркетів БУМ, потенційному постачальнику необхідно:

  • Для кращого розуміння асортиментної, цінової політики, а також того, хто є цільовою аудиторією супермаркетів БУМ, потрібно відвідати магазини БУМ та БУМ2 у м. Луцьк, або БУМ3 у м. Ковель.
  • Підготувати  пропозицію, в якій необхідно відобразити:
    • чим відрізняється запропонований товар від уже представленого в супермаркетах БУМ, якщо новий асортимент пропонується на заміну існуючого
    • чому саме даний товар необхідно включити в асортимент супермаркетів БУМ, якщо запропонований  асортимент пропонується в додачу до існуючого або являється принципово новим куди пропонується розміщати новий асортимент і т.д.

Підготувати пропозицію по асортименту і цінах спеціально для супермаркетів БУМ з вказанням закупівельних і рекомендованих роздрібних цін, а також зрівняти запропоновані ціни з існуючими на даний момент в асортименті супермаркетів БУМ з аналогами.

Підготувати коротку презентацію компанії з інформацією про ринок, на якому вона працює, основних напрямках діяльності, історії, партнерах, клієнтах, основних конкурентах, а також  іншу додаткову інформацію.

Пропозиції і презентації в паперовому вигляді та на електронних носіях  разом  з кількома зразками продукції необхідно доставити кур’єром або поштою в офіс супермаркетів БУМ з поміткою «Для відділу закупок» за адресою: м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3, тел. 786383, тел./факс  786380. E-mail: al@topsvit.com.ua


Акції

Послуги