Головна Магазини → Кар’єра з нами

«БУМ»: кадрова політика

Група компаній ТОП Світ ставить перед собою все нові цілі, для досягнення яких необхідне збільшення ресурсів, в тому числі і трудових. Наш колектив з радістю прийме в свої ряди поповнення. Ми запрошуємо людей, які уміють і люблять працювати, намагаються зробити кар’єру. Компанія цінує в своїх співробітниках чесність, порядність, професіоналізм, відповідальність, цілеспрямованість, уміння працювати в команді.

Основу нашої кадрової політики складає взаємна зацікавленість компанії і працівника. Приймаючи нових співробітників, ми налаштовуємо їх на те, щоб вони зв’язали свою трудову діяльність на довгі і довгі роки з групою компаній ТОП Світ.

Переваги роботи в групі компаній «ТОП Світ»

НАДІЙНІСТЬ І СТАБІЛЬНІСТЬ

Наша компанія є стійкою, конкурентоспроможною, постійно удосконалюється, збільшується спектр пропонованих  послуг і асортимент товарів. У компанії великі плани що до  розвитку і розширення, багато з яких уже здійснились (відкрито нові супермаркети, збільшені торгові площі), інші продовжують реалізовуватись. Таким чином, у працівників групи компаній ТОП Світ є реальна.

ПЕРСПЕКТИВА РОСТУ

Більшість управлінців вийшли із продавців-консультантів). Кар’єрний і професіональний ріст в компанії не тільки вітається, але й заохочується.

ТУРБОТА ПРО СПІВРОБІТНИКІВ

Ми стараємося по максимуму покращувати умови праці.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Навчання працівників компанії – одне з важливих напрямків в організації роботи з персоналом, якому приділяється особлива увага. Працівники групи компаній ТОП Світ постійно проходять навчання на курсах і семінарах . Для того щоб працівники різного рівня могли постійно вдосконалювати свої теоретичні знання і практичні навички по використанню оздоблювальних  матеріалів, створена "Школа Професіоналів". Це учбовий клас для проведення тренінгів і семінарів. 

ДРУЖНІЙ КОЛЕКТИВ

В нашій компанії існують свої традиції, проводяться професійні конкурси, організовано спільний відпочинок співробітників.

Працівники «ТОП Світ»    

Компанія особливо цінує постійних співробітників, "ветеранів" компанії. Багато працівників працюють з дня заснування, хоча колектив в цілому молодий: середній вік працівників групи компаній ТОП Світ - 25-30 років. 

Якщо Ви відповідальні, дисципліновані, енергійні, цілеспрямовані, якщо Ви бажаєте працювати в сильній, сучасній, перспективній групі компаній ТОП Світ - для Вас!

Акції

Послуги