Статьи
Выбираем тренды: что такое «правильный тренд»?

Ниже мы определили 10 главных причин, по которым мы любим конференц-залы, и почему они здесь, чтобы остаться.

 
Як виготовляються дорожні світлодіодні знаки?

Проїжджаючи по міських вулицях, ви не могли не помітити, як за останні кілька років дорожні знаки, які використовують у всьому світі для регулювання дорожнього руху, трохи змінили свій зовнішній вигляд. Технічний прогрес не стоїть на помсти, він дійшов і до дорожніх знаків. Завдяки йому, знаки дорожнього руху стали більш помітними, не тільки в денний час, а й краще видно вночі. Заказати дорожні світлодіодні знаки ви можете тут http://www.atilos.com.ua/uk/zasobi-keruvannya-rukhom/dorozhni-znaki.html.


Якщо згадати історію дорожнього регулювання, то найперші дорожні знаки були дуже простими у своїй конструкції. Межі дороги позначали колодою, вкопаних в землю або поваленої купою каменів.

Наприклад, в стародавньому Римі уздовж дороги через певні, за раніше відмічені, ділянки дороги, встановлювали кам'яні колони, які вказували відстань до Риму.

В наш час, теж, подібним способом позначають відстань на трасах, що ведуть в сусідні міста. Після того, як пройшли століття, замість кам'яних стовпів, через складну технології їх виготовлення, з'явилися дерев'яні дорожні покажчики. Вони показували кілька напрямків одночасно, тим самим збільшуючи свою інформативність.

Міжнародна система дорожніх знаків, якою користуються у всьому світі, з невеликими її змінами для кожної держави, була прийнята в 1908 році на першому міжнародному дорожньому конгресі. В результаті дорожній знак еволюціонував і прийняв вигляд, який ми звикли бачити на дорогах.

Процес виготовлення дорожніх знаків частково комп'ютеризований, як і багато виробництво в нашому сучасному високо технологічному світі.

Технологія виробництва дорожніх знаків починається зі створення шаблону знака на комп'ютері в спеціалізованій програмі. У ній визначається вид знака і його розміри по ГОСТу.

Згідно із законом, процес відповідності знаків встановленому ГОСТу, має суворо контролюватися, але на ділі це далеко не так. Після створення шаблону на комп'ютері, програма перетворює, ці дані в машинний код і завантажує в керований роботизований плоттер, вирізує кордону знака і символіку на аркуші плівки, що самоклеїться. Подібної до тієї, з якою ми бачимо рекламу на вітринах багатьох магазинів про знижки і не тільки. Коли різання трафарету для дорожнього знака закінчена, робочий цеху видаляє непотрібні обрізки і на плівці. У підсумку залишається тільки необхідний малюнок.

Потім трафарет ретельно перевіряють на наявність дефектів, адже від цього буде залежати якість нанесеного малюнка на все знаки у виробленій партії. Проконтролювавши якість макета, готують рамку з поліестерової тканини необхідної для процесу виробництва знака. Її покривають тонким шаром світлочутливої ​​фарби. Коли фарба висихає, на неї наклеюють шаблон дорожнього знака вирізаного раніше. Потім поміщають у вакуумну рамку і відкачують повітря, для того, що б видалити складки на матеріалі і бульбашки повітря утворюються на поверхні.

Коли процес відкачування повітря завершено, тканину опромінюють світлом зі спеціального проектора з потужністю світлового потоку до 6 тисяч ват. Потік світла служить в якості реагенту і змушує фарбу витравити шаблон. Потім залишки фарби видаляють, промиваючи тканину шаблону знака спеціальним складом. У цьому час робочі наступних цехів починають готувати алюмінієві пластини. Розрізаючи їх на шматки встановленого розміру. В наслідок, на ці шматки завдадуть малюнок дорожнього знака. Це робиться за допомогою невеликої промислової гільйотини. Закругляя у майбутніх знаків кути і проробляючи отвори в місцях для кріплення болтів.

Після цього, роблять очистку листів в резервуарах зі спеціальним хімічним розчином, що дозволяє видалити залишки змащення, бруду та інших частинок, що б фарба, нанесена на знак, лягла рівно і не потріскалася.

Останній етап підготовки перед друком малюнка, приміщення листів в розчині для підвищення якості алюмінію бути стійким до погодних умов витримуючи морози і спеку.

Потім пластину з алюмінію покривають захисною плівкою містить найдрібніші частинки скла, завдяки цьому знак буде добре видно в світлі фар за рахунок того, що скло буде відбивати їх світло. Після цього майбутній дорожній знак остаточно надають потрібну форму, наприклад чотирикутник для знака головної дороги, восьмикутник для знака СТОП, трикутник для знака обережно діти.

 
Скрытые двери: от выбора до эксплуатации

Тенденции современных интерьеров порой удивляют, приводят в настоящий восторг. Вспомнить, к примеру, про скрытые двери, которые прячутся в стене, не имеют наличников, оснащаются встроенными петлями и особенной, спрятанной в полотне ручкой, предназначенной для открывания и закрывания межкомнатной конструкции.

 
Скрытые двери: от выбора до эксплуатации

Тенденции современных интерьеров порой удивляют, приводят в настоящий восторг. Вспомнить, к примеру, про скрытые двери, которые прячутся в стене, не имеют наличников, оснащаются встроенными петлями и особенной, спрятанной в полотне ручкой, предназначенной для открывания и закрывания межкомнатной конструкции.

 
Секреты выгодной покупки электроинструмента от производителя Start-tools

Высокоэффективный производительный электроинструмент, который имеет эргономичный износоустойчивый корпус, мощный двигатель, высокие эксплуатационные характеристики стоит слишком дорого. Как сэкономить?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 449